trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ákos Szalontai
0
followers
Budapest, Hungary
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
713
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
10
11
12
82%
Deadpool
108,434 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,317 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
74,560 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,562 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,754 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,259 votes
6
— Fair
65%
Suicide Squad
58,792 votes
6
— Fair
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,173 votes
9
— Superb
75%
Wonder Woman
56,427 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
55,968 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,850 votes
8
— Great
81%
Iron Man
53,832 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,859 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,601 votes
7
— Good
81%
The Martian
51,589 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,713 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,881 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,690 votes
9
— Superb
75%
Avengers: Age of Ultron
46,997 votes
7
— Good
81%
Joker
46,754 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,497 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,279 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,119 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
46,072 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,487 votes
9
— Superb
74%
Ant-Man
44,422 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,162 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,133 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,006 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,019 votes
8
— Great
71%
Jurassic World
40,554 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,495 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,441 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 2
40,256 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,158 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,823 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,712 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,476 votes
8
— Great
72%
Thor
39,320 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,008 votes
8
— Great
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,576 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
36,809 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,668 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
36,441 votes
8
— Great
79%
Dune
36,237 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
35,768 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,227 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,291 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,068 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,065 votes
8
— Great
70%
Venom
33,737 votes
8
— Great
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,650 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
33,515 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,167 votes
8
— Great
85%
Gladiator
32,541 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,535 votes
8
— Great
78%
Despicable Me
32,514 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,521 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,051 votes
9
— Superb
79%
Ratatouille
30,676 votes
8
— Great
1
2
3
10
11
12
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup