Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Tank0
3
Followers
1
Following
Tessenderlo
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Mr. Robot
27,546 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,968 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,923 votes
8
— Great
86%
Dark
17,826 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,485 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,378 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,759 votes
9
— Superb
86%
Ted Lasso
12,747 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
10,131 votes
6
— Fair
86%
Severance
9,749 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,540 votes
8
— Great
79%
Reacher
7,003 votes
8
— Great
85%
Rome
6,973 votes
9
— Superb
57%
She-Hulk: Attorney at Law
6,152 votes
6
— Fair
82%
The Last Kingdom
5,726 votes
9
— Superb
74%
Locke & Key
4,957 votes
6
— Fair
74%
Maniac
4,312 votes
7
— Good
78%
Resident Alien
3,520 votes
8
— Great
75%
Vikings: Valhalla
2,375 votes
8
— Great
77%
Inside Job
2,222 votes
7
— Good
59%
The Mist
2,140 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
Another Life
2,004 votes
6
— Fair
72%
Hunters
1,972 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
The Pillars of the Earth
1,504 votes
9
— Superb
82%
Life on Mars
1,343 votes
8
— Great
63%
La Brea
1,290 votes
5
— Meh
71%
Night Sky
954 votes
8
— Great
63%
That '90s Show
942 votes
6
— Fair
75%
Teenage Bounty Hunters
828 votes
6
— Fair
67%
Debris
740 votes
5
— Meh
74%
Star Trek: Prodigy
641 votes
7
— Good
73%
Wolf Like Me
634 votes
6
— Fair
74%
The Outlaws
629 votes
8
— Great
81%
Ashes to Ashes
572 votes
8
— Great
71%
Domina
374 votes
7
— Good
62%
The Swarm
374 votes
7
— Good
77%
Space: Above and Beyond
361 votes
9
— Superb
68%
Black Snow
274 votes
6
— Fair
67%
COBRA
186 votes
7
— Good
68%
Other Space
178 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch