Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Tai Fu
33
Followers
49
Following
Berlin, Germany
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Fargo
15,849 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,420 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,312 votes
8
— Great
84%
South Park
19,782 votes
8
— Great
84%
Community
20,874 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,703 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,713 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
23,253 votes
8
— Great
82%
Bosch
3,329 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,777 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,345 votes
8
— Great
81%
Lost
33,714 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,617 votes
8
— Great
80%
Grace and Frankie
2,385 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,423 votes
8
— Great
79%
The Night Manager
4,839 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,741 votes
8
— Great
79%
The Outer Limits
464 votes
8
— Great
79%
Legion
7,104 votes
8
— Great
78%
MacGyver
1,921 votes
8
— Great
78%
The Magicians
5,281 votes
8
— Great
77%
Human Target
1,305 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,394 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,891 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,378 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,770 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,581 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,433 votes
8
— Great
75%
StartUp
1,161 votes
8
— Great
75%
F is for Family
1,974 votes
8
— Great
72%
Breakout Kings
1,217 votes
8
— Great
72%
Everything Sucks!
1,610 votes
8
— Great
71%
Airwolf
455 votes
8
— Great
70%
Pippi Longstocking
188 votes
8
— Great
67%
Paranoid
379 votes
8
— Great
61%
Marvel's Iron Fist
9,001 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch