trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TazDevilHockey
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
203
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
73%
Passengers
42,201 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,579 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,257 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,341 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,785 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
22,959 votes
6
— Fair
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,483 votes
7
— Good
80%
Prisoners
19,716 votes
8
— Great
68%
Men in Black II
15,387 votes
6
— Fair
66%
Cars 2
15,329 votes
6
— Fair
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,882 votes
6
— Fair
70%
Mechanic: Resurrection
13,761 votes
6
— Fair
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,186 votes
7
— Good
55%
Fifty Shades of Grey
15,052 votes
5
— Meh
64%
The Purge
13,580 votes
8
— Great
63%
The Hangover Part III
13,556 votes
7
— Good
64%
RoboCop
13,376 votes
7
— Good
70%
Bolt
12,525 votes
6
— Fair
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,941 votes
7
— Good
71%
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
11,880 votes
7
— Good
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,579 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
11,788 votes
8
— Great
65%
Gemini Man
12,204 votes
5
— Meh
71%
Ice Age: The Meltdown
11,695 votes
7
— Good
66%
Total Recall
11,888 votes
5
— Meh
70%
Ace Ventura: Pet Detective
10,640 votes
6
— Fair
70%
Insidious
10,388 votes
6
— Fair
72%
Turning Red
10,027 votes
4
— Poor
69%
Madagascar: Escape 2 Africa
10,101 votes
7
— Good
63%
Snow White and the Huntsman
10,479 votes
6
— Fair
68%
The Purge: Anarchy
10,083 votes
7
— Good
68%
Annabelle: Creation
9,924 votes
7
— Good
69%
White House Down
9,822 votes
8
— Great
73%
Cinderella
9,517 votes
8
— Great
60%
The Twilight Saga: Eclipse
10,268 votes
5
— Meh
65%
Scary Movie
9,717 votes
7
— Good
73%
The Mule
9,109 votes
7
— Good
71%
Liar Liar
9,083 votes
6
— Fair
73%
One Hundred and One Dalmatians
8,958 votes
8
— Great
65%
Murder Mystery
9,453 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
8,720 votes
8
— Great
71%
The Black Phone
8,825 votes
7
— Good
70%
The Heat
8,690 votes
7
— Good
70%
Meet the Parents
8,537 votes
6
— Fair
68%
Signs
8,482 votes
6
— Fair
69%
1408
8,325 votes
8
— Great
67%
M3GAN
8,456 votes
9
— Superb
71%
Austin Powers: International Man of Mystery
8,178 votes
5
— Meh
74%
Lady and the Tramp
8,010 votes
8
— Great
72%
Pinocchio
8,044 votes
8
— Great
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,449 votes
6
— Fair
72%
Bambi
7,869 votes
8
— Great
72%
Con Air
7,775 votes
6
— Fair
66%
Zoolander
8,080 votes
7
— Good
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
7,833 votes
8
— Great
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,752 votes
8
— Great
73%
GoldenEye
7,530 votes
7
— Good
70%
Wedding Crashers
7,600 votes
7
— Good
71%
There's Something About Mary
7,485 votes
7
— Good
72%
Dumbo
7,394 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup