trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
tcat72
0
followers
Pensacola, FL
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
28
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,550 votes
7
— Good
77%
Arrival
56,554 votes
7
— Good
77%
Blade Runner 2049
31,950 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,062 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
27,948 votes
7
— Good
74%
The Magnificent Seven
22,176 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,418 votes
7
— Good
64%
Independence Day: Resurgence
22,947 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,218 votes
7
— Good
73%
Trolls
20,492 votes
7
— Good
69%
Underworld: Blood Wars
13,809 votes
7
— Good
70%
Mechanic: Resurrection
13,747 votes
7
— Good
66%
Resident Evil: The Final Chapter
13,599 votes
7
— Good
78%
Straight Outta Compton
10,338 votes
7
— Good
72%
The BFG
9,942 votes
7
— Good
68%
Run All Night
5,556 votes
7
— Good
70%
The Wedding Ringer
3,986 votes
7
— Good
73%
St. Vincent
3,664 votes
7
— Good
69%
Planes: Fire & Rescue
2,546 votes
7
— Good
67%
Acts of Vengeance
1,608 votes
7
— Good
64%
The Double
1,173 votes
7
— Good
54%
Getaway
1,165 votes
7
— Good
72%
Barbie Video Game Hero
408 votes
7
— Good
57%
Picture This
270 votes
7
— Good
59%
Who Gets the Dog?
148 votes
7
— Good
68%
Wish for Christmas
67 votes
7
— Good
67%
Garfield's Thanksgiving
66 votes
7
— Good
54%
My Dad's a Soccer Mom
19 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup