trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
tcat72
0
followers
Pensacola, FL
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Thor: Ragnarok
48,980 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,382 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,203 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,189 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,593 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,252 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
42,102 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
39,108 votes
9
— Superb
71%
X-Men: Apocalypse
37,038 votes
9
— Superb
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,340 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,218 votes
9
— Superb
82%
How to Train Your Dragon
28,835 votes
9
— Superb
85%
The Silence of the Lambs
28,614 votes
9
— Superb
75%
Star Trek Beyond
26,533 votes
9
— Superb
75%
Despicable Me 2
25,462 votes
9
— Superb
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,366 votes
9
— Superb
68%
Inferno
19,765 votes
9
— Superb
66%
Transformers: The Last Knight
19,111 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon 2
19,087 votes
9
— Superb
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,343 votes
9
— Superb
72%
Cars 3
13,631 votes
9
— Superb
64%
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
10,127 votes
9
— Superb
76%
Collateral Beauty
10,046 votes
9
— Superb
74%
Hocus Pocus
8,289 votes
9
— Superb
72%
Smurfs: The Lost Village
5,948 votes
9
— Superb
64%
Free Willy
2,849 votes
9
— Superb
74%
Max
2,185 votes
9
— Superb
70%
Ice Age: A Mammoth Christmas
1,495 votes
9
— Superb
65%
Bandslam
484 votes
9
— Superb
71%
Barbie: A Perfect Christmas
482 votes
9
— Superb
75%
An American Girl: Grace Stirs Up Success
95 votes
9
— Superb
58%
The Fat Albert Christmas Special
11 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup