Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Dora
8
Followers
8
Following
Izmir, Izmir
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
75
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
100,871 votes
8
— Great
92%
The Wire
16,069 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
17,076 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,849 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
27,460 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,943 votes
9
— Superb
90%
Arcane
11,742 votes
6
— Fair
89%
Game of Thrones
134,702 votes
7
— Good
89%
Sherlock
48,276 votes
6
— Fair
87%
Attack on Titan
15,135 votes
6
— Fair
87%
Rick and Morty
30,733 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
26,380 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,650 votes
9
— Superb
86%
Succession
8,914 votes
9
— Superb
86%
The Last Dance
3,691 votes
7
— Good
86%
The Office
28,829 votes
9
— Superb
86%
Fleabag
9,195 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
12,790 votes
8
— Great
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,702 votes
8
— Great
86%
Dark
17,871 votes
6
— Fair
85%
Curb Your Enthusiasm
5,137 votes
8
— Great
85%
Oz
3,278 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,581 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,473 votes
7
— Good
85%
Rome
6,990 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
18,084 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,598 votes
8
— Great
85%
Archer
11,710 votes
7
— Good
85%
Berserk
1,960 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
55,142 votes
6
— Fair
85%
The Newsroom
7,599 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
27,596 votes
8
— Great
84%
Invincible
9,173 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,688 votes
8
— Great
84%
Community
20,882 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,779 votes
7
— Good
84%
Hannibal
15,421 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,727 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
23,387 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
19,031 votes
6
— Fair
84%
Atlanta
4,860 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
5,124 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,540 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,078 votes
7
— Good
83%
Westworld
26,590 votes
7
— Good
83%
Spaced
1,778 votes
7
— Good
83%
The Crown
7,428 votes
8
— Great
82%
Normal People
2,688 votes
8
— Great
82%
Californication
11,417 votes
8
— Great
82%
Fallout
8,158 votes
6
— Fair
82%
Love, Death & Robots
10,187 votes
6
— Fair
82%
The Night Of
6,121 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,677 votes
7
— Good
81%
Entourage
6,170 votes
9
— Superb
81%
Babylon Berlin
1,032 votes
7
— Good
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,361 votes
6
— Fair
80%
Watchmen
7,315 votes
8
— Great
80%
After Life
4,871 votes
8
— Great
80%
Undone
1,661 votes
8
— Great
79%
The Night Manager
4,839 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch