Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
TeBe
1
Follower
2
Following
Omicron Persei 8
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
72
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,662 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
100,826 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
67,107 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,976 votes
8
— Great
85%
House
30,811 votes
9
— Superb
84%
Vikings
26,251 votes
8
— Great
82%
Modern Family
26,128 votes
8
— Great
83%
Supernatural
25,482 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,056 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,775 votes
7
— Good
81%
Prison Break
23,505 votes
7
— Good
84%
South Park
19,780 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,556 votes
9
— Superb
77%
Family Guy
19,369 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
17,064 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,501 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
16,056 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,835 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,418 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,852 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
15,069 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,700 votes
9
— Superb
74%
Heroes
13,950 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,419 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Elementary
12,766 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,616 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,617 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,414 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,503 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,282 votes
8
— Great
83%
The Americans
9,150 votes
8
— Great
73%
2 Broke Girls
9,209 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,443 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,570 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,264 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,711 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,421 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,986 votes
9
— Superb
83%
Psych
6,747 votes
6
— Fair
84%
The Pacific
5,842 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,631 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ray Donovan
5,719 votes
9
— Superb
80%
Burn Notice
5,463 votes
7
— Good
86%
Deadwood
5,216 votes
9
— Superb
73%
Sleepy Hollow
5,299 votes
7
— Good
77%
My Name Is Earl
4,972 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,495 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Nikita
4,380 votes
7
— Good
81%
Hell on Wheels
3,860 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,511 votes
9
— Superb
85%
Oz
3,273 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Alcatraz
3,514 votes
6
— Fair
75%
Wilfred
2,711 votes
7
— Good
79%
The Borgias
2,552 votes
8
— Great
84%
Generation Kill
2,430 votes
7
— Good
82%
An Idiot Abroad
2,084 votes
9
— Superb
82%
Trailer Park Boys
1,909 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Rectify
1,897 votes
9
— Superb
81%
Life
1,775 votes
7
— Good
74%
Xena: Warrior Princess
1,817 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch