trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Terrya
0
followers
Berlin, Land Berlin
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Moana
48,980 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,855 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,391 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,514 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,201 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,346 votes
7
— Good
83%
The Prestige
29,280 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,164 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,371 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,491 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
16,911 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,566 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,329 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,075 votes
7
— Good
71%
Spy
13,779 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,097 votes
7
— Good
65%
Mortal Engines
13,093 votes
7
— Good
72%
The Proposal
10,816 votes
7
— Good
70%
The Creator
10,608 votes
7
— Good
74%
Shooter
9,668 votes
7
— Good
65%
Death on the Nile
9,565 votes
7
— Good
79%
Mary Poppins
8,197 votes
7
— Good
66%
Hardcore Henry
8,135 votes
7
— Good
72%
Demolition Man
7,968 votes
7
— Good
66%
Dolittle
7,215 votes
7
— Good
67%
Johnny English Strikes Again
7,006 votes
7
— Good
63%
Argylle
5,989 votes
7
— Good
75%
Battle Royale
5,847 votes
7
— Good
66%
The Last Stand
5,086 votes
7
— Good
66%
Honest Thief
4,908 votes
7
— Good
68%
Safe
4,226 votes
7
— Good
55%
Doom
4,109 votes
7
— Good
77%
Porco Rosso
3,940 votes
7
— Good
72%
The Courier
3,868 votes
7
— Good
66%
A View to a Kill
3,593 votes
7
— Good
69%
Naked Gun 33⅓: The Final Insult
3,470 votes
7
— Good
79%
Weathering with You
3,449 votes
7
— Good
67%
Two Weeks Notice
2,550 votes
7
— Good
74%
The Guard
2,506 votes
7
— Good
67%
The Golden Child
1,890 votes
7
— Good
66%
Chaos
1,710 votes
7
— Good
60%
A Few Best Men
516 votes
7
— Good
68%
Chess Story
157 votes
7
— Good
65%
The House in Montevideo
2 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup