trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TGVlx
11
followers
Lisbon, Lisbon
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
33
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,792 votes
5
— Meh
79%
Dune
36,240 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,199 votes
6
— Fair
82%
Top Gun: Maverick
24,912 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Free Guy
23,308 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
22,704 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,354 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Suicide Squad
20,381 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nobody
19,254 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Cruella
14,188 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,843 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Tomorrow War
13,420 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,132 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Wrath of Man
12,433 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Moonfall
9,457 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,123 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Infinite
7,066 votes
9
— Superb
63%
The Green Knight
5,857 votes
1
— Weak Sauce :(
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
5,805 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Guilty
5,580 votes
5
— Meh
65%
Ghosted
5,161 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Willow
4,324 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Marksman
4,163 votes
8
— Great
67%
Kate
4,124 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Protégé
3,931 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Ice Road
3,925 votes
8
— Great
66%
Gunpowder Milkshake
3,660 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Jolt
3,573 votes
7
— Good
61%
Blacklight
3,452 votes
5
— Meh
70%
The Harder They Fall
2,917 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Marry Me
2,737 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Riders of Justice
2,671 votes
9
— Superb
64%
Sweet Girl
2,660 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup