trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TheBlope
VIP
1
follower
Chicago
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,679 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,778 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,338 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,953 votes
10
— Totally Ninja!
77%
John Wick: Chapter 2
48,462 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Kingsman: The Secret Service
40,817 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
36,593 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,250 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,302 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Shutter Island
32,756 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,254 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hacksaw Ridge
30,693 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,518 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Wreck-It Ralph
28,494 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,092 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tangled
26,199 votes
10
— Totally Ninja!
74%
I Am Legend
24,992 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Free Guy
23,487 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Spider-Man 2
22,859 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Solo: A Star Wars Story
22,237 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Limitless
20,269 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,045 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Fast and the Furious
16,932 votes
10
— Totally Ninja!
73%
American Made
15,891 votes
10
— Totally Ninja!
80%
About Time
14,548 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Snowden
14,499 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Dead Poets Society
12,475 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Onward
11,852 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Happy Death Day 2U
6,144 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Vow
4,278 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
4,264 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Pacifier
3,710 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Bo Burnham: Inside
2,615 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cha Cha Real Smooth
1,082 votes
10
— Totally Ninja!
63%
D3: The Mighty Ducks
975 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Robin's Wish
220 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup