trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Andreas Stenlund
VIP
6
378
followers
Sweden
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
164
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
The Big Bang Theory
61,094 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,554 votes
7
— Good
85%
Friends
41,447 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,940 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,053 votes
7
— Good
84%
South Park
19,236 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,881 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,108 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,812 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,296 votes
7
— Good
87%
Death Note
15,795 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,638 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,729 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,679 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,339 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,139 votes
7
— Good
82%
24
11,245 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,089 votes
7
— Good
76%
You
10,176 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,769 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,139 votes
7
— Good
80%
Good Omens
6,926 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,925 votes
7
— Good
81%
Eureka
6,243 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,944 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,866 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,516 votes
7
— Good
77%
The White Lotus
5,174 votes
7
— Good
84%
Veronica Mars
5,166 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,025 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,890 votes
7
— Good
77%
My Name Is Earl
4,870 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,827 votes
7
— Good
78%
Charmed
4,753 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,629 votes
7
— Good
76%
Superstore
4,599 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,546 votes
7
— Good
71%
The Wheel of Time
4,466 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,460 votes
7
— Good
78%
Nikita
4,325 votes
7
— Good
70%
V
4,284 votes
7
— Good
76%
Midnight Mass
4,255 votes
7
— Good
75%
Carnival Row
3,994 votes
7
— Good
75%
3 Body Problem
3,962 votes
7
— Good
81%
Leverage
3,893 votes
7
— Good
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,831 votes
7
— Good
69%
Helix
3,828 votes
7
— Good
78%
Travelers
3,825 votes
7
— Good
72%
Wayward Pines
3,731 votes
7
— Good
72%
Snowpiercer
3,691 votes
7
— Good
76%
Gen V
3,610 votes
7
— Good
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,465 votes
7
— Good
74%
The Outsider
3,376 votes
7
— Good
77%
All of Us Are Dead
3,129 votes
7
— Good
76%
Sweet Tooth
3,118 votes
7
— Good
75%
Baby Reindeer
3,079 votes
7
— Good
70%
The Flight Attendant
3,050 votes
7
— Good
84%
Farscape
3,042 votes
7
— Good
80%
Final Space
3,039 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup