trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Alex
0
followers
Nicosia, Cyprus
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
60
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,712 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,085 votes
7
— Good
80%
Batman: Under the Red Hood
3,536 votes
7
— Good
76%
Spirit: Stallion of the Cimarron
4,270 votes
7
— Good
75%
Asterix & Obelix: Mission Cleopatra
2,923 votes
7
— Good
74%
The Princess and the Frog
9,329 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,239 votes
7
— Good
72%
Rango
10,555 votes
7
— Good
71%
Hairspray
3,286 votes
7
— Good
71%
Barbie: A Perfect Christmas
482 votes
7
— Good
70%
The Rescuers Down Under
2,178 votes
7
— Good
70%
28 Weeks Later
8,359 votes
7
— Good
70%
Barbie in the Pink Shoes
558 votes
7
— Good
69%
National Treasure: Book of Secrets
9,410 votes
7
— Good
69%
The Spiderwick Chronicles
3,104 votes
7
— Good
68%
The Witches of Eastwick
1,909 votes
7
— Good
68%
Honey, I Shrunk the Kids
5,558 votes
7
— Good
68%
The Mummy Returns
10,501 votes
7
— Good
67%
Bring It On
2,794 votes
7
— Good
67%
The Karate Kid Part II
3,995 votes
7
— Good
67%
Freaky Friday
4,586 votes
7
— Good
66%
Johnny English
6,106 votes
7
— Good
66%
Splash
1,869 votes
7
— Good
65%
A Cinderella Story: Once Upon a Song
684 votes
7
— Good
65%
Grown Ups
9,182 votes
7
— Good
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,947 votes
7
— Good
65%
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
7,816 votes
7
— Good
65%
The Sorcerer's Apprentice
7,236 votes
7
— Good
65%
Journey 2: The Mysterious Island
5,273 votes
7
— Good
65%
Antz
5,252 votes
7
— Good
65%
Inkheart
2,479 votes
7
— Good
64%
Spider-Man 3
20,733 votes
7
— Good
64%
Mirrors
2,628 votes
7
— Good
64%
TMNT
1,987 votes
7
— Good
64%
You Again
1,544 votes
7
— Good
64%
The Golden Compass
5,794 votes
7
— Good
63%
Knowing
6,947 votes
7
— Good
63%
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
13,843 votes
7
— Good
63%
Snow White and the Huntsman
10,478 votes
7
— Good
63%
Looney Tunes: Back in Action
1,549 votes
7
— Good
63%
Shark Tale
7,240 votes
7
— Good
62%
Stuart Little
5,458 votes
7
— Good
62%
The Karate Kid Part III
2,779 votes
7
— Good
61%
Spy Kids
4,613 votes
7
— Good
61%
Superman Returns
6,760 votes
7
— Good
61%
Big Fat Liar
1,049 votes
7
— Good
61%
Flubber
3,795 votes
7
— Good
60%
Stuart Little 2
2,454 votes
7
— Good
60%
Fantastic Four
14,209 votes
7
— Good
60%
The Hot Chick
2,750 votes
7
— Good
60%
Valiant
1,001 votes
7
— Good
59%
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams
2,722 votes
7
— Good
59%
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
11,726 votes
7
— Good
58%
Garfield
4,333 votes
7
— Good
58%
Cats & Dogs
2,080 votes
7
— Good
57%
Superman III
2,707 votes
7
— Good
56%
Season of the Witch
3,208 votes
7
— Good
54%
Ultraviolet
2,599 votes
7
— Good
54%
Spy Kids: All the Time in the World
1,511 votes
7
— Good
48%
Movie 43
4,046 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup