trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Žilvinas Karpavičius
0
followers
Vievis
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
65
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Life Is Beautiful
11,093 votes
8
— Great
86%
The Green Mile
26,496 votes
8
— Great
85%
GoodFellas
20,560 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,417 votes
8
— Great
84%
One Flew Over the Cuckoo's Nest
12,832 votes
8
— Great
83%
Good Will Hunting
21,377 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,193 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,605 votes
8
— Great
82%
Up
38,922 votes
8
— Great
82%
Deontay Wilder vs. Tyson Fury II
10 votes
8
— Great
81%
Floyd Mayweather Jr. vs Conor McGregor
16 votes
8
— Great
81%
The Father
5,897 votes
8
— Great
81%
They Shall Not Grow Old
2,054 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,759 votes
8
— Great
81%
The Pursuit of Happyness
12,756 votes
8
— Great
80%
Citizenfour
3,790 votes
8
— Great
79%
Inside Job
2,928 votes
8
— Great
78%
The Blind Side
10,143 votes
8
— Great
78%
Straight Outta Compton
10,353 votes
8
— Great
77%
Home Alone
30,710 votes
8
— Great
77%
Searching
10,413 votes
8
— Great
77%
All Quiet on the Western Front
7,659 votes
8
— Great
77%
Dark Waters
5,624 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,103 votes
8
— Great
76%
Lone Survivor
9,539 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,434 votes
8
— Great
75%
Where the Crawdads Sing
4,805 votes
8
— Great
74%
Split
32,567 votes
8
— Great
74%
War Dogs
19,111 votes
8
— Great
74%
Zeitgeist: Moving Forward
340 votes
8
— Great
73%
This Place Rules
521 votes
8
— Great
73%
Hotel Transylvania
15,753 votes
8
— Great
73%
UFC 232: Jones vs. Gustafsson 2
30 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,454 votes
8
— Great
73%
Life
1,521 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,355 votes
8
— Great
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,711 votes
8
— Great
73%
South Park (Not Suitable for Children)
954 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,498 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,324 votes
8
— Great
72%
The Last Duel
7,801 votes
8
— Great
72%
Armageddon
13,106 votes
8
— Great
71%
Thank You for Your Service
1,038 votes
8
— Great
71%
In Time
17,454 votes
8
— Great
71%
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
8,813 votes
8
— Great
70%
Venom
33,822 votes
8
— Great
70%
The Notorious
24 votes
8
— Great
70%
How the Grinch Stole Christmas
12,502 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,521 votes
8
— Great
70%
South Park the Streaming Wars
1,089 votes
8
— Great
69%
The Good Nurse
2,920 votes
8
— Great
69%
The Platform
10,548 votes
8
— Great
69%
The Gift
6,376 votes
8
— Great
69%
The Vault
3,161 votes
8
— Great
69%
Ophelia
575 votes
8
— Great
68%
Masterminds
9,949 votes
8
— Great
67%
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
7,335 votes
8
— Great
67%
I Care a Lot
5,632 votes
8
— Great
66%
Fake Millionaire
16 votes
8
— Great
65%
Insidious: The Last Key
5,639 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup