trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tim Quaedvlieg
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,360 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,994 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,317 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,330 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,675 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,920 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,278 votes
8
— Great
84%
Return of the Jedi
33,343 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,326 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,763 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,614 votes
8
— Great
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,374 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,045 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
28,579 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,318 votes
8
— Great
70%
Black Widow
24,051 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,250 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,824 votes
8
— Great
80%
Oppenheimer
21,545 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,984 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,347 votes
8
— Great
79%
Spotlight
16,105 votes
8
— Great
73%
American Made
15,902 votes
8
— Great
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,500 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,927 votes
8
— Great
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,241 votes
8
— Great
75%
The Age of Adaline
8,812 votes
8
— Great
67%
Grimsby
8,409 votes
8
— Great
64%
Fast X
8,391 votes
8
— Great
74%
Gran Turismo
6,669 votes
8
— Great
68%
The Killing of a Sacred Deer
6,243 votes
8
— Great
71%
Jungle
4,908 votes
8
— Great
75%
The Florida Project
4,714 votes
8
— Great
80%
Some Like It Hot
3,879 votes
8
— Great
68%
Early Man
2,396 votes
8
— Great
75%
Frances Ha
2,276 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup