trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nickie Richard Thrane
2
followers
Frederikshavn
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
61
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
70%
Fear the Walking Dead
9,300 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,234 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,805 votes
7
— Good
76%
Sword Art Online
4,689 votes
7
— Good
59%
The Mist
2,101 votes
7
— Good
71%
High School of the Dead
2,066 votes
7
— Good
71%
Midnight, Texas
1,082 votes
7
— Good
69%
Emerald City
1,025 votes
7
— Good
77%
Black Butler
955 votes
7
— Good
70%
Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls
473 votes
7
— Good
68%
The Testament of Sister New Devil
408 votes
7
— Good
70%
The Asterisk War: The Academy City on the Water
361 votes
7
— Good
66%
IS: Infinite Stratos
336 votes
7
— Good
71%
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Sword Oratoria
325 votes
7
— Good
65%
Terra Formars
298 votes
7
— Good
70%
Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend
291 votes
7
— Good
65%
And You Thought There Is Never a Girl Online?
288 votes
7
— Good
75%
World Trigger
275 votes
7
— Good
62%
Myriad Colors Phantom World
244 votes
7
— Good
71%
Twin Star Exorcists
223 votes
7
— Good
66%
Aria the Scarlet Ammo
186 votes
7
— Good
66%
Joker Game
161 votes
7
— Good
72%
Space Patrol Luluco
150 votes
7
— Good
65%
Servamp
128 votes
7
— Good
65%
Actually, I Am...
127 votes
7
— Good
66%
Aoharu x Machinegun
126 votes
7
— Good
64%
Anti-Magic Academy: The 35th Test Platoon
123 votes
7
— Good
67%
Heavy Object
114 votes
7
— Good
62%
Shomin Sample
111 votes
7
— Good
63%
Valkyrie Drive: Mermaid
106 votes
7
— Good
61%
Bananya
101 votes
7
— Good
64%
Prince of Stride: Alternative
100 votes
7
— Good
71%
Planetarian: The Reverie of a Little Planet
92 votes
7
— Good
63%
Rewrite
87 votes
7
— Good
70%
Dog Days
84 votes
7
— Good
65%
Rampo Kitan: Game of Laplace
78 votes
7
— Good
55%
Qualidea Code
76 votes
7
— Good
65%
Castle Town Dandelion
72 votes
7
— Good
65%
The Highschool Life of a Fudanshi
69 votes
7
— Good
61%
Ojisan and Marshmallow
65 votes
7
— Good
55%
Dance with Devils
65 votes
7
— Good
59%
Schwarzes Marken
64 votes
7
— Good
62%
High School Fleet
62 votes
7
— Good
66%
Yu-Gi-Oh! VRAINS
48 votes
7
— Good
64%
Shonen Maid
44 votes
7
— Good
59%
Mikagura School Suite
44 votes
7
— Good
55%
Haruchika – Haruta & Chika
43 votes
7
— Good
68%
Anne Happy♪
43 votes
7
— Good
60%
Norn9
41 votes
7
— Good
57%
Re-Kan!
40 votes
7
— Good
55%
Hacka Doll
38 votes
7
— Good
63%
Momokuri
36 votes
7
— Good
57%
ETOTAMA
31 votes
7
— Good
68%
This Boy Is a Professional Wizard
29 votes
7
— Good
68%
Three Leaves, Three Colors
28 votes
7
— Good
60%
Wakaba Girl
26 votes
7
— Good
63%
Samurai Warriors
15 votes
7
— Good
54%
Time Travel Girl
14 votes
7
— Good
57%
Aikatsu Stars!
11 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup