trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kier Guiang
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
48
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,460 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,083 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
53,024 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,541 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
85%
Friends
41,435 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,077 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,836 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,364 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,744 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,926 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,781 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,767 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,707 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Umbrella Academy
13,677 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,608 votes
5
— Meh
79%
Wednesday
11,249 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,025 votes
8
— Great
76%
You
10,174 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,795 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Gravity Falls
7,973 votes
8
— Great
89%
One Piece
6,198 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,197 votes
9
— Superb
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,491 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Series of Unfortunate Events
5,053 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Atypical
4,970 votes
9
— Superb
77%
Bridgerton
4,797 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,663 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Superstore
4,597 votes
6
— Fair
74%
Big Mouth
4,338 votes
9
— Superb
80%
ONE PIECE
4,165 votes
5
— Meh
73%
I Am Not Okay with This
3,726 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,387 votes
6
— Fair
77%
Dead to Me
3,296 votes
9
— Superb
76%
Never Have I Ever
3,063 votes
9
— Superb
69%
Dracula
2,679 votes
7
— Good
82%
Chainsaw Man
2,533 votes
4
— Poor
80%
Grace and Frankie
2,347 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Archive 81
2,006 votes
9
— Superb
75%
Ginny & Georgia
1,981 votes
10
— Totally Ninja!
75%
F is for Family
1,928 votes
9
— Superb
83%
One Day at a Time
1,535 votes
8
— Great
72%
Dawson's Creek
1,487 votes
8
— Great
73%
Kakegurui
1,315 votes
9
— Superb
60%
How I Met Your Father
1,218 votes
6
— Fair
77%
On My Block
1,087 votes
8
— Great
71%
Control Z
811 votes
9
— Superb
77%
Workin' Moms
787 votes
10
— Totally Ninja!
50%
Gudetama
2 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup