Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Tarun
0
Followers
0
Following
New Delhi, National Capital Territory of Delhi
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
71
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Dune: Part Two
20,350 votes
7
— Good
80%
Oppenheimer
23,393 votes
7
— Good
80%
Nimona
3,566 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,981 votes
9
— Superb
78%
A Man Called Otto
8,183 votes
8
— Great
77%
The Holdovers
5,948 votes
6
— Fair
77%
Godzilla Minus One
7,898 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
12,615 votes
9
— Superb
76%
Sound of Freedom
3,904 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
19,823 votes
7
— Good
75%
Hustle
5,030 votes
6
— Fair
75%
American Fiction
3,924 votes
7
— Good
74%
Gran Turismo
7,071 votes
9
— Superb
74%
Furiosa: A Mad Max Saga
11,727 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,743 votes
7
— Good
74%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
7,632 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,523 votes
9
— Superb
73%
Land of Bad
4,862 votes
7
— Good
73%
Killers of the Flower Moon
9,027 votes
6
— Fair
73%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
4,005 votes
6
— Fair
73%
The Equalizer 3
9,288 votes
7
— Good
72%
The Beekeeper
13,813 votes
7
— Good
72%
Wonka
9,322 votes
7
— Good
72%
Thor
40,187 votes
8
— Great
71%
The Fall Guy
10,556 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,447 votes
7
— Good
70%
Justice League: Crisis on Infinite Earths Part One
1,160 votes
7
— Good
70%
The Creator
11,196 votes
6
— Fair
70%
To Catch a Killer
3,503 votes
6
— Fair
69%
Sonic the Hedgehog 2
7,798 votes
8
— Great
69%
Barbie
20,525 votes
2
— Terrible
69%
Plane
6,318 votes
7
— Good
69%
Creation of the Gods I: Kingdom of Storms
551 votes
6
— Fair
69%
They Cloned Tyrone
2,252 votes
6
— Fair
68%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
8,683 votes
6
— Fair
68%
Godzilla x Kong: The New Empire
9,359 votes
7
— Good
68%
Emily the Criminal
3,652 votes
5
— Meh
68%
Civil War
10,135 votes
6
— Fair
68%
Abigail
5,190 votes
6
— Fair
67%
Lyle, Lyle, Crocodile
1,190 votes
7
— Good
67%
Ricky Stanicky
3,371 votes
7
— Good
67%
M3GAN
8,885 votes
7
— Good
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
6,190 votes
7
— Good
66%
Renfield
5,987 votes
6
— Fair
66%
Ghostbusters: Frozen Empire
7,802 votes
5
— Meh
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,357 votes
6
— Fair
66%
The Killer
7,270 votes
7
— Good
65%
We Have a Ghost
2,048 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Ghosted
5,458 votes
6
— Fair
64%
Ruby Gillman, Teenage Kraken
1,482 votes
6
— Fair
64%
Haunted Mansion
3,142 votes
6
— Fair
64%
Heart of Stone
4,220 votes
4
— Poor
63%
Blue Beetle
7,585 votes
6
— Fair
63%
Role Play
2,354 votes
6
— Fair
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,445 votes
6
— Fair
63%
The Little Mermaid
5,233 votes
4
— Poor
62%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,706 votes
6
— Fair
62%
Mortal Kombat Legends: Cage Match
246 votes
8
— Great
62%
Fighter
340 votes
5
— Meh
62%
Teri Baaton Mein Aisa Uljha Jiya
250 votes
6
— Fair
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch