trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Clitus Skipwith
1
follower
Milwaukee, Wisconsin
73
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
50
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Avatar
60,042 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,126 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,018 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,847 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,632 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Django Unchained
44,596 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,361 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,930 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,145 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X-Men: Apocalypse
37,040 votes
10
— Totally Ninja!
75%
X-Men
22,053 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,477 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,878 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Beekeeper
12,084 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Moonfall
9,477 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Marvels
8,548 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
7,992 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Unforgiven
6,978 votes
10
— Totally Ninja!
71%
21 Bridges
6,069 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Madame Web
5,992 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Tombstone
4,913 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Richard Jewell
4,738 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Coming 2 America
5,026 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Just Mercy
4,317 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Wild Wild West
5,071 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Woman King
4,081 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Black and Blue
2,848 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Beast
3,022 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Man from Nowhere
2,421 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Open Range
1,808 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Lou
1,846 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Bob's Burgers Movie
1,493 votes
10
— Totally Ninja!
79%
One Life
1,281 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Greatest Night in Pop
704 votes
10
— Totally Ninja!
70%
2048: Nowhere to Run
730 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Homecoming: A Film by Beyoncé
647 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Origin
238 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Battle at Big Rock
236 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Hannie Caulder
195 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Shirley
175 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Katt Williams: Woke Foke
166 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Outlaw Johnny Black
141 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Purgatory
130 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Desperate Riders
146 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Duel at Diablo
112 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Dawn Rider
100 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Boss Nigger
82 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Glass Shield
81 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Fastest Gun Alive
62 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Abraham
38 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup