trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TomBaz
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
95
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Hacksaw Ridge
30,676 votes
8
— Great
82%
Deadpool
108,750 votes
8
— Great
81%
The Martian
51,766 votes
8
— Great
80%
The Invisible Guest
6,132 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
55,985 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,605 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,275 votes
7
— Good
77%
Godzilla Minus One
6,495 votes
6
— Fair
77%
Arrival
56,671 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,939 votes
8
— Great
77%
The Hateful Eight
28,079 votes
7
— Good
77%
Fury
18,888 votes
8
— Great
76%
Spirit: Stallion of the Cimarron
4,275 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,362 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,795 votes
7
— Good
75%
Sicario
23,951 votes
8
— Great
75%
Bridge of Spies
14,734 votes
7
— Good
75%
Patema Inverted
750 votes
6
— Fair
75%
Finding Dory
30,413 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,539 votes
7
— Good
74%
Kung Fu Panda 3
15,156 votes
8
— Great
74%
Eye in the Sky
7,369 votes
8
— Great
74%
Land of Bad
3,783 votes
6
— Fair
74%
The Magnificent Seven
22,195 votes
8
— Great
74%
Ip Man 3
3,871 votes
8
— Great
73%
Grease
9,425 votes
8
— Great
73%
Elvis
8,313 votes
4
— Poor
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,494 votes
9
— Superb
72%
Kingsglaive: Final Fantasy XV
3,995 votes
8
— Great
72%
Jason Bourne
24,905 votes
8
— Great
72%
Finch
8,051 votes
7
— Good
72%
Love and Monsters
9,322 votes
8
— Great
72%
10 Cloverfield Lane
24,569 votes
8
— Great
72%
Bad Moms
18,147 votes
8
— Great
72%
Hyena Road
1,172 votes
8
— Great
71%
Shaft
5,610 votes
7
— Good
71%
The Peanuts Movie
5,531 votes
6
— Fair
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,500 votes
8
— Great
70%
Minions & More 1
271 votes
7
— Good
70%
Appleseed Alpha
1,091 votes
7
— Good
70%
The Angry Birds Movie
14,155 votes
8
— Great
70%
Minions: The Rise of Gru
6,799 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,472 votes
8
— Great
70%
The Legend of Tarzan
17,914 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,237 votes
8
— Great
70%
The Trip
1,202 votes
8
— Great
69%
Underworld: Blood Wars
13,820 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,248 votes
6
— Fair
69%
The Platform
10,550 votes
7
— Good
69%
Spectral
7,524 votes
8
— Great
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,625 votes
7
— Good
69%
Saw X
4,511 votes
6
— Fair
69%
Creation of the Gods I: Kingdom of Storms
475 votes
5
— Meh
69%
London Has Fallen
17,542 votes
6
— Fair
69%
Space Pirate Captain Harlock
1,410 votes
8
— Great
69%
The Gray Man
9,897 votes
8
— Great
69%
Goosebumps
8,341 votes
7
— Good
68%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
11,561 votes
7
— Good
68%
The Northman
11,079 votes
6
— Fair
67%
Road House
7,208 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup