trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Graham Thomas
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
98
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Doctor Strange
65,968 votes
8
— Great
80%
Logan
60,794 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,338 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
56,022 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,782 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,344 votes
8
— Great
79%
Moana
49,028 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
49,047 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,467 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,163 votes
8
— Great
80%
Zootopia
44,684 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,566 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,246 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,163 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,890 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,312 votes
8
— Great
72%
Thor
39,449 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,842 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,933 votes
8
— Great
69%
Thor: The Dark World
35,882 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,351 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,385 votes
8
— Great
70%
Venom
33,849 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,101 votes
8
— Great
73%
The Secret Life of Pets
32,273 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,458 votes
8
— Great
75%
Gravity
29,823 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,153 votes
8
— Great
81%
Toy Story 3
28,143 votes
8
— Great
71%
The Amazing Spider-Man
28,299 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
28,015 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,621 votes
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,341 votes
8
— Great
71%
The Boss Baby
25,241 votes
8
— Great
73%
Free Guy
23,491 votes
8
— Great
70%
Black Widow
24,039 votes
8
— Great
81%
Oppenheimer
21,474 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,527 votes
8
— Great
77%
A Star Is Born
18,827 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,928 votes
8
— Great
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
19,963 votes
8
— Great
70%
Don't Look Up
19,549 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,049 votes
8
— Great
79%
The Greatest Showman
17,916 votes
8
— Great
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,308 votes
8
— Great
72%
Game Night
17,342 votes
8
— Great
64%
Thor: Love and Thunder
18,233 votes
8
— Great
79%
Spotlight
16,100 votes
8
— Great
72%
The Lion King
16,184 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
15,725 votes
8
— Great
72%
Bumblebee
15,720 votes
8
— Great
67%
Hancock
16,031 votes
8
— Great
75%
Bridge of Spies
14,739 votes
8
— Great
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,083 votes
8
— Great
72%
Cars 3
13,654 votes
8
— Great
67%
Red Notice
13,413 votes
8
— Great
70%
Focus
12,805 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,897 votes
8
— Great
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,603 votes
8
— Great
70%
The Adam Project
11,805 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup