trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Graham Thomas
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,492 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,149 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,360 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,216 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Succession
8,280 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,460 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,096 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,447 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,047 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,827 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,520 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,294 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,886 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,370 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Silo
5,339 votes
9
— Superb
81%
Wayne
988 votes
9
— Superb
80%
After Life
4,673 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,096 votes
10
— Bazinga!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,414 votes
9
— Superb
78%
Farzi
418 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,754 votes
9
— Superb
78%
Trying
555 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,296 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,123 votes
8
— Great
76%
See
4,821 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Hijack
2,829 votes
9
— Superb
74%
The Mindy Project
1,964 votes
8
— Great
73%
What If...?
6,163 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,140 votes
8
— Great
72%
Homecoming
1,396 votes
8
— Great
72%
Decoupled
83 votes
9
— Superb
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,226 votes
8
— Great
69%
Inventing Anna
1,938 votes
7
— Good
69%
It's Bruno!
195 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup