trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
tonyp740613
VIP
8
1
follower
South Africa
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
109
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,370 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
61,342 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,584 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,780 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,455 votes
6
— Fair
75%
Wonder Woman
56,407 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,036 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,696 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,261 votes
8
— Great
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,101 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,120 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
38,977 votes
9
— Superb
71%
X-Men: Apocalypse
36,967 votes
7
— Good
79%
Dune
36,174 votes
5
— Meh
70%
Venom
33,717 votes
6
— Fair
74%
Split
32,468 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,589 votes
9
— Superb
71%
Now You See Me 2
27,865 votes
5
— Meh
75%
Star Trek Beyond
26,497 votes
7
— Good
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,889 votes
5
— Meh
84%
Whiplash
24,666 votes
4
— Poor
63%
Assassin's Creed
23,404 votes
6
— Fair
62%
Ghostbusters
22,414 votes
5
— Meh
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,328 votes
7
— Good
63%
Sausage Party
20,056 votes
6
— Fair
74%
War Dogs
19,058 votes
6
— Fair
69%
Murder on the Orient Express
18,863 votes
5
— Meh
75%
The Lego Batman Movie
17,623 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Deepwater Horizon
17,428 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
16,547 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,327 votes
5
— Meh
78%
Me Before You
15,987 votes
7
— Good
63%
Ad Astra
15,559 votes
4
— Poor
71%
Why Him?
15,239 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,830 votes
6
— Fair
63%
Pixels
14,748 votes
7
— Good
67%
Bright
14,659 votes
5
— Meh
76%
Snowden
14,465 votes
7
— Good
75%
The Founder
14,411 votes
8
— Great
71%
The Invisible Man
14,192 votes
7
— Good
69%
Underworld: Blood Wars
13,798 votes
5
— Meh
82%
Lion
13,353 votes
7
— Good
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,121 votes
8
— Great
71%
Nerve
12,639 votes
6
— Fair
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,506 votes
5
— Meh
67%
Nope
12,266 votes
5
— Meh
79%
Captain Fantastic
12,230 votes
8
— Great
69%
Office Christmas Party
12,215 votes
7
— Good
72%
What Happened to Monday
12,191 votes
8
— Great
65%
Gemini Man
12,185 votes
6
— Fair
80%
Gifted
12,125 votes
9
— Superb
67%
The Purge: Election Year
11,932 votes
5
— Meh
73%
The Beekeeper
11,761 votes
5
— Meh
68%
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
11,544 votes
6
— Fair
70%
The Autopsy of Jane Doe
11,371 votes
6
— Fair
66%
Bloodshot
10,601 votes
6
— Fair
77%
Patriots Day
10,504 votes
8
— Great
69%
Mike and Dave Need Wedding Dates
9,939 votes
7
— Good
80%
A Dog's Purpose
9,529 votes
8
— Great
71%
A Simple Favor
9,455 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup