trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
SANDMAN
7
followers
Omicron Persei 8
94
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
122
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
79%
Fail Safe
447 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,691 votes
6
— Fair
79%
Network
2,433 votes
6
— Fair
79%
Deadpool 2
40,483 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,843 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Sully
20,393 votes
6
— Fair
75%
Molly's Game
9,828 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,043 votes
7
— Good
74%
Den of Thieves
9,587 votes
7
— Good
74%
Hostiles
4,968 votes
7
— Good
73%
The Disaster Artist
7,028 votes
6
— Fair
71%
Harry Brown
1,888 votes
7
— Good
71%
Cruel Intentions
5,172 votes
7
— Good
71%
King of New York
983 votes
8
— Great
71%
Marrowbone
2,490 votes
7
— Good
71%
Unlocked
4,974 votes
6
— Fair
70%
Red Sparrow
14,684 votes
8
— Great
70%
Death Wish
8,232 votes
9
— Superb
70%
All the Money in the World
5,122 votes
7
— Good
70%
Mercury
33 votes
7
— Good
69%
Olympus Has Fallen
12,115 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Tomb Raider
20,525 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Housebound
1,472 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,032 votes
6
— Fair
68%
Jack Ryan: Shadow Recruit
7,876 votes
8
— Great
68%
You're Next
3,727 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,238 votes
8
— Great
67%
Dracula Untold
10,679 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
24,654 votes
9
— Superb
67%
Acts of Vengeance
1,608 votes
8
— Great
66%
M.F.A.
443 votes
6
— Fair
66%
Gringo
2,581 votes
7
— Good
66%
The Babysitter
6,484 votes
8
— Great
66%
Dead End
753 votes
7
— Good
66%
The Hollow Point
1,084 votes
6
— Fair
65%
Anon
4,300 votes
8
— Great
65%
Insidious: The Last Key
5,636 votes
7
— Good
65%
Revenge
3,087 votes
8
— Great
65%
The Dark Tower
16,648 votes
8
— Great
65%
Jigsaw
7,625 votes
8
— Great
65%
The Collection
1,808 votes
9
— Superb
65%
Prodigy
409 votes
7
— Good
64%
The Gateway
602 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
13,858 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Interview
12,514 votes
9
— Superb
64%
Raising Cain
311 votes
8
— Great
63%
Rampage: Capital Punishment
393 votes
8
— Great
63%
The House of the Devil
1,372 votes
6
— Fair
63%
Terminal
2,402 votes
8
— Great
63%
The Sacrament
650 votes
6
— Fair
62%
Rampage: President Down
445 votes
7
— Good
62%
Rampage
787 votes
7
— Good
62%
The Night Watchmen
269 votes
7
— Good
62%
Leatherface
2,859 votes
7
— Good
61%
Infestation
268 votes
7
— Good
61%
Fire with Fire
1,260 votes
8
— Great
61%
Wrong Turn 2: Dead End
1,695 votes
6
— Fair
61%
Victor Crowley
501 votes
7
— Good
61%
Gamer
5,130 votes
8
— Great
61%
The Cloverfield Paradox
9,015 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup