trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Toto_Miuller
0
followers
Australia
19
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Avatar
60,169 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,581 votes
8
— Great
70%
Venom
33,857 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,277 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
31,561 votes
8
— Great
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,505 votes
8
— Great
77%
X-Men: First Class
25,072 votes
8
— Great
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,542 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,946 votes
8
— Great
87%
Your Name.
15,010 votes
8
— Great
63%
Venom: Let There Be Carnage
17,105 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,532 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,991 votes
8
— Great
70%
Sonic the Hedgehog
14,098 votes
8
— Great
67%
Nope
12,400 votes
8
— Great
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,609 votes
8
— Great
73%
Crazy Rich Asians
10,389 votes
8
— Great
72%
Turning Red
10,060 votes
8
— Great
71%
The Mist
9,369 votes
8
— Great
73%
Coming to America
7,951 votes
8
— Great
61%
The Marvels
8,623 votes
8
— Great
65%
Saw III
7,056 votes
8
— Great
71%
Twister
6,669 votes
8
— Great
80%
The Sound of Music
6,033 votes
8
— Great
63%
Saw IV
5,946 votes
8
— Great
85%
A Silent Voice: The Movie
5,126 votes
8
— Great
74%
Bridge to Terabithia
5,410 votes
8
— Great
61%
Five Nights at Freddy's
5,069 votes
8
— Great
69%
Saw X
4,525 votes
8
— Great
70%
Werewolf by Night
4,326 votes
8
— Great
71%
The Muppets
3,530 votes
8
— Great
70%
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors
3,038 votes
8
— Great
67%
Hoodwinked!
2,630 votes
8
— Great
80%
The Tale of The Princess Kaguya
2,375 votes
8
— Great
81%
Steven Universe: The Movie
1,094 votes
8
— Great
78%
My Hero Academia: Heroes Rising
1,086 votes
8
— Great
73%
Handsome Devil
909 votes
8
— Great
80%
KONOSUBA – God's blessing on this wonderful world! Legend of Crimson
712 votes
8
— Great
59%
Hoodwinked Too! Hood VS. Evil
782 votes
8
— Great
73%
My Hero Academia: World Heroes' Mission
569 votes
8
— Great
80%
Dou kyu sei – Classmates
311 votes
8
— Great
77%
Monster High: Frights, Camera, Action!
317 votes
8
— Great
78%
The Stranger by the Shore
284 votes
8
— Great
80%
A Place Like This
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup