trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Totte Annerbrink
VIP
6
13
followers
Sweden
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
46
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,550 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,048 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
55,909 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,659 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,932 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,773 votes
7
— Good
76%
Black Panther
46,320 votes
7
— Good
74%
Split
32,512 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,800 votes
7
— Good
81%
Bohemian Rhapsody
28,963 votes
7
— Good
81%
1917
24,770 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,324 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,210 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,177 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,385 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,219 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,455 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,046 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
18,811 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,200 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,685 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,276 votes
7
— Good
73%
A Quiet Place Part II
13,753 votes
7
— Good
68%
The Shallows
12,976 votes
7
— Good
73%
Prey
12,671 votes
7
— Good
74%
Batman
12,129 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,659 votes
7
— Good
77%
Luca
11,394 votes
7
— Good
73%
First Man
10,554 votes
7
— Good
71%
Everest
10,080 votes
7
— Good
76%
Darkest Hour
9,970 votes
7
— Good
73%
Elvis
8,297 votes
7
— Good
72%
The Last Duel
7,779 votes
7
— Good
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,464 votes
7
— Good
71%
Last Night in Soho
7,287 votes
7
— Good
64%
Blue Beetle
7,149 votes
7
— Good
72%
Midway
6,799 votes
7
— Good
72%
Extraction 2
6,741 votes
7
— Good
70%
Bombshell
5,765 votes
7
— Good
73%
The King
5,086 votes
7
— Good
75%
Where the Crawdads Sing
4,788 votes
7
— Good
63%
Immortals
4,662 votes
7
— Good
81%
Free Solo
3,776 votes
7
— Good
68%
Thoroughbreds
2,355 votes
7
— Good
63%
Titane
2,050 votes
7
— Good
74%
Entergalactic
739 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup