trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Totte Annerbrink
VIP
6
13
followers
Sweden
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Wonder Woman
56,441 votes
9
— Superb
81%
The Martian
51,616 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,731 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,143 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,135 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,124 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,096 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,708 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,511 votes
9
— Superb
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,182 votes
9
— Superb
85%
Star Wars
41,767 votes
9
— Superb
86%
The Empire Strikes Back
36,906 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,590 votes
9
— Superb
81%
Shutter Island
32,581 votes
9
— Superb
77%
The Hateful Eight
28,013 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,953 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,222 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,941 votes
9
— Superb
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
24,929 votes
9
— Superb
77%
Skyfall
24,179 votes
9
— Superb
86%
Spirited Away
23,875 votes
9
— Superb
75%
Sicario
23,867 votes
9
— Superb
73%
The Shape of Water
22,336 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,325 votes
9
— Superb
76%
Watchmen
20,928 votes
9
— Superb
83%
Aliens
20,134 votes
9
— Superb
77%
Drive
19,576 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,869 votes
9
— Superb
74%
Unbreakable
16,575 votes
9
— Superb
63%
Ad Astra
15,571 votes
9
— Superb
76%
The Irishman
13,472 votes
9
— Superb
67%
Nope
12,290 votes
9
— Superb
68%
The Northman
11,024 votes
9
— Superb
75%
The Town
9,652 votes
9
— Superb
77%
Godzilla Minus One
5,944 votes
9
— Superb
72%
Good Time
4,700 votes
9
— Superb
77%
Kung Fury
3,566 votes
9
— Superb
69%
Challengers
2,779 votes
9
— Superb
73%
Decision to Leave
1,926 votes
9
— Superb
72%
Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes Unite
1,085 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup