trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
towerofsong
0
followers
Leeds
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
52
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,299 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,843 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,074 votes
10
— Bazinga!
81%
How I Met Your Mother
41,536 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
84%
Dexter
39,072 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,771 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,970 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,438 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,473 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,717 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,278 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,232 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,605 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,633 votes
1
— Weak Sauce :(
92%
The Wire
15,535 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,470 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,135 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,602 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,474 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,410 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,320 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,264 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,242 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,456 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,186 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,110 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Glee
8,298 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,651 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Gossip Girl
7,215 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Adventure Time
7,036 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,621 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Justified
6,426 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Entourage
6,072 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Killing
5,864 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Veep
4,677 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,671 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
The Shield
4,386 votes
10
— Totally Ninja!
89%
The West Wing
3,828 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Farscape
3,040 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The League
2,813 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Friday Night Lights
2,715 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Scream Queens
2,510 votes
9
— Superb
84%
Babylon 5
2,322 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Red Dwarf
2,095 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Southland
1,225 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Smash
983 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Treme
904 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rescue Me
696 votes
10
— Totally Ninja!
80%
NewsRadio
532 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Psychoville
310 votes
10
— Totally Ninja!
68%
WWE SmackDown
228 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Men of a Certain Age
177 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup