trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Travis Bickle
VIP
3
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
42
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Wire
15,504 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,174 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,052 votes
6
— Fair
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,339 votes
8
— Great
87%
Chappelle's Show
2,062 votes
9
— Superb
87%
The Twilight Zone
2,073 votes
8
— Great
87%
Succession
8,224 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,389 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,158 votes
8
— Great
85%
Your lie in April
2,125 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,069 votes
6
— Fair
85%
Black Mirror
28,782 votes
8
— Great
85%
Twin Peaks
7,671 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,107 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,666 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,528 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,129 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,588 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,025 votes
6
— Fair
84%
Mindhunter
12,114 votes
6
— Fair
84%
Atlanta
4,670 votes
7
— Good
84%
O.J.: Made in America
583 votes
9
— Superb
83%
The Eric Andre Show
707 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,676 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,753 votes
8
— Great
82%
Trailer Park Boys
1,831 votes
8
— Great
81%
Barry
6,078 votes
8
— Great
81%
Smiling Friends
725 votes
8
— Great
81%
Lost
32,723 votes
6
— Fair
80%
The Wonder Years
1,142 votes
7
— Good
79%
The Larry Sanders Show
326 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,785 votes
6
— Fair
78%
The Trap: What Happened to Our Dream of Freedom
40 votes
9
— Superb
77%
The Black Donnellys
301 votes
7
— Good
77%
The 100
20,094 votes
6
— Fair
76%
Detroiters
274 votes
9
— Superb
75%
Da Ali G Show
395 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,643 votes
8
— Great
75%
Portlandia
1,319 votes
7
— Good
73%
Saturday Night Live
2,390 votes
6
— Fair
72%
Sugar
695 votes
6
— Fair
60%
The Lobby - USA
3 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup