trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Trae Blain
VIP
9
0
followers
Dallas, Tx
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
70
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,493 votes
7
— Good
80%
Sing Street
4,503 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
48,876 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,438 votes
7
— Good
78%
Only the Brave
4,838 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,169 votes
7
— Good
78%
Derek DelGaudio's In & of Itself
336 votes
7
— Good
77%
The Holdovers
5,264 votes
7
— Good
77%
Sully
20,384 votes
7
— Good
77%
The Accountant
30,873 votes
7
— Good
77%
Eddie the Eagle
6,524 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,936 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,711 votes
7
— Good
76%
Darkest Hour
9,963 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,598 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,408 votes
7
— Good
75%
Sicario
23,847 votes
7
— Good
75%
Deepwater Horizon
17,431 votes
7
— Good
75%
Hell or High Water
14,354 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,126 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,507 votes
7
— Good
74%
The Hitman's Bodyguard
23,525 votes
7
— Good
74%
The Professor and the Madman
2,413 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,841 votes
7
— Good
74%
The Finest Hours
5,892 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,412 votes
7
— Good
73%
The Mule
9,086 votes
7
— Good
73%
Wrath of Man
12,429 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,290 votes
7
— Good
73%
Hearts Beat Loud
714 votes
7
— Good
72%
Peter Rabbit
5,188 votes
7
— Good
72%
Tenet
25,478 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,858 votes
7
— Good
72%
Game Night
17,288 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,304 votes
7
— Good
71%
The Lego Ninjago Movie
3,600 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
40,551 votes
7
— Good
71%
The Old Guard
10,626 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,403 votes
7
— Good
71%
Tag
10,359 votes
7
— Good
71%
Motherless Brooklyn
3,328 votes
7
— Good
71%
The Aeronauts
2,629 votes
7
— Good
70%
American Animals
2,988 votes
7
— Good
70%
Venom
33,734 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,336 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,334 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,424 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,269 votes
7
— Good
70%
Mary Poppins Returns
6,008 votes
7
— Good
70%
Boss Level
5,870 votes
7
— Good
70%
Black Widow
23,919 votes
7
— Good
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,030 votes
7
— Good
69%
The Gray Man
9,866 votes
7
— Good
69%
Operation Mincemeat
2,139 votes
7
— Good
68%
A Perfect Day
1,277 votes
7
— Good
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,122 votes
7
— Good
67%
Uncharted
16,017 votes
7
— Good
67%
Bright
14,662 votes
7
— Good
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
5,804 votes
7
— Good
66%
Hotel Artemis
5,071 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup