trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Trae Blain
VIP
9
0
followers
Dallas, Tx
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,221 votes
9
— Superb
85%
Star Wars
41,741 votes
9
— Superb
83%
Hamilton
4,462 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,260 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,052 votes
9
— Superb
81%
Oppenheimer
21,037 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,607 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,786 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,238 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,120 votes
9
— Superb
77%
Instant Family
8,097 votes
9
— Superb
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,673 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
31,897 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,284 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,618 votes
9
— Superb
76%
A Quiet Place
28,264 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 4
16,289 votes
9
— Superb
76%
The Batman
26,199 votes
9
— Superb
76%
Black Panther
46,280 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,168 votes
9
— Superb
75%
Bridge of Spies
14,709 votes
9
— Superb
75%
The Big Sick
8,441 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
18,740 votes
9
— Superb
75%
Molly's Game
9,823 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,351 votes
9
— Superb
74%
The Boys in the Boat
1,165 votes
9
— Superb
74%
Creed II
9,244 votes
9
— Superb
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,131 votes
9
— Superb
71%
The Peanuts Movie
5,527 votes
9
— Superb
69%
The Old Man & the Gun
3,121 votes
9
— Superb
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,093 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup