trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Daniel Lewis
0
followers
Hereford, Herefordshire
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Martian
51,733 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,791 votes
6
— Fair
73%
Ant-Man and the Wasp
30,120 votes
6
— Fair
75%
Star Trek Beyond
26,535 votes
7
— Good
69%
Spectre
23,233 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,448 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,373 votes
9
— Superb
75%
Bridge of Spies
14,729 votes
9
— Superb
70%
The Angry Birds Movie
14,148 votes
8
— Great
71%
Tropic Thunder
12,536 votes
9
— Superb
72%
Sicario: Day of the Soldado
9,992 votes
7
— Good
68%
Annabelle: Creation
9,923 votes
7
— Good
71%
The Black Phone
8,824 votes
7
— Good
73%
The Post
8,286 votes
8
— Great
61%
The Marvels
8,550 votes
1
— Weak Sauce :(
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,502 votes
5
— Meh
66%
Smile
7,017 votes
8
— Great
67%
The Karate Kid Part II
3,996 votes
1
— Weak Sauce :(
56%
Blair Witch
4,318 votes
9
— Superb
64%
The Last Voyage of the Demeter
3,681 votes
6
— Fair
74%
Twin Peaks: Fire Walk with Me
2,699 votes
9
— Superb
67%
Ghost Stories
2,397 votes
7
— Good
67%
Strays
2,232 votes
8
— Great
63%
WWE Royal Rumble 2024
123 votes
5
— Meh
70%
WWE Survivor Series: War Games 2023
83 votes
7
— Good
65%
WWE Elimination Chamber: Perth
77 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup