trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
trinisete
11
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
76
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
70%
Two and a Half Men
12,345 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,378 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,228 votes
7
— Good
75%
The OA
6,592 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,395 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,588 votes
7
— Good
77%
Marco Polo
3,956 votes
7
— Good
87%
Steven Universe
3,279 votes
7
— Good
81%
Kingdom
2,979 votes
7
— Good
84%
Young Justice
2,368 votes
7
— Good
84%
Samurai Jack
1,866 votes
7
— Good
80%
Phineas and Ferb
1,898 votes
7
— Good
84%
Justice League
1,838 votes
7
— Good
75%
ALF
1,775 votes
7
— Good
76%
Dexter's Laboratory
1,459 votes
7
— Good
77%
My Wife and Kids
1,321 votes
7
— Good
79%
FLCL
1,298 votes
7
— Good
69%
BONDiNG
1,391 votes
7
— Good
72%
The Tick
1,272 votes
7
— Good
75%
Wizards of Waverly Place
1,246 votes
7
— Good
67%
Paradise PD
1,298 votes
7
— Good
77%
Drake and Josh
1,188 votes
7
— Good
76%
Kim Possible
1,059 votes
7
— Good
71%
Lois & Clark: The New Adventures of Superman
1,093 votes
7
— Good
77%
Teenage Mutant Ninja Turtles
1,038 votes
7
— Good
78%
Animaniacs
936 votes
7
— Good
73%
Rugrats
932 votes
7
— Good
71%
The Suite Life of Zack & Cody
844 votes
7
— Good
69%
Johnny Bravo
727 votes
7
— Good
75%
The Penguins of Madagascar
677 votes
7
— Good
75%
Close Enough
668 votes
7
— Good
82%
Looney Tunes
626 votes
7
— Good
74%
Tuca & Bertie
638 votes
7
— Good
72%
That's So Raven
590 votes
7
— Good
78%
Superman: The Animated Series
544 votes
7
— Good
70%
The Smurfs
562 votes
7
— Good
74%
Totally Spies!
517 votes
7
— Good
68%
Jean-Claude Van Johnson
520 votes
7
— Good
73%
He-Man and the Masters of the Universe
498 votes
7
— Good
73%
Codename: Kids Next Door
496 votes
7
— Good
70%
Mortal Kombat: Legacy
452 votes
7
— Good
73%
Ned's Declassified School Survival Guide
419 votes
7
— Good
73%
Aladdin
395 votes
7
— Good
77%
The Tick
361 votes
7
— Good
74%
Ramsay's Kitchen Nightmares
370 votes
7
— Good
77%
Dungeons & Dragons
321 votes
7
— Good
78%
Freakazoid!
295 votes
7
— Good
75%
The Real Ghostbusters
279 votes
7
— Good
73%
Basilisk
273 votes
7
— Good
73%
Beetlejuice
208 votes
7
— Good
73%
Ghost Stories
203 votes
7
— Good
79%
Green Eggs and Ham
177 votes
7
— Good
74%
Kid Cosmic
153 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
153 votes
7
— Good
65%
Seis Manos
161 votes
7
— Good
70%
The Last Kids on Earth
121 votes
7
— Good
68%
Black Panther
123 votes
7
— Good
64%
The Incredible Hulk
127 votes
7
— Good
73%
Cromartie High School
112 votes
7
— Good
60%
Bludgeoning Angel Dokuro-chan
128 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup