trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
lumi
0
followers
Budapest
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
57
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,266 votes
8
— Great
83%
Hidden Figures
23,223 votes
8
— Great
82%
Lion
13,376 votes
8
— Great
81%
Wonder
11,024 votes
8
— Great
81%
The Help
10,442 votes
8
— Great
81%
CODA
5,599 votes
8
— Great
80%
The Invisible Guest
6,136 votes
8
— Great
79%
Jojo Rabbit
18,899 votes
8
— Great
79%
Papillon
2,294 votes
8
— Great
78%
Perfect Strangers
2,472 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,989 votes
8
— Great
77%
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief
2,695 votes
8
— Great
77%
Dark Waters
5,637 votes
8
— Great
77%
Wind River
14,696 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
48,478 votes
8
— Great
76%
The Lunchbox
1,201 votes
8
— Great
76%
Zelig
693 votes
8
— Great
76%
Sherpa
269 votes
8
— Great
75%
Sicario
23,979 votes
8
— Great
75%
Creed
16,335 votes
8
— Great
75%
Christopher Robin
5,265 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,463 votes
8
— Great
75%
Ultra
4 votes
8
— Great
74%
Disconnect
2,450 votes
8
— Great
74%
The Conjuring 2
16,340 votes
8
— Great
74%
Salyut-7
1,047 votes
8
— Great
74%
Man on the Moon
2,791 votes
8
— Great
74%
Driving Miss Daisy
2,259 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
15,730 votes
8
— Great
73%
Toxikoma
58 votes
8
— Great
73%
Allied
9,878 votes
8
— Great
73%
The Time Traveler's Wife
4,231 votes
8
— Great
73%
T2 Trainspotting
7,007 votes
8
— Great
72%
On Body and Soul
749 votes
8
— Great
72%
10 Cloverfield Lane
24,593 votes
8
— Great
72%
Gold
6,503 votes
8
— Great
72%
Wild
4,793 votes
8
— Great
72%
Bad Times at the El Royale
8,433 votes
8
— Great
71%
The Call
4,652 votes
8
— Great
71%
8 Women
588 votes
8
— Great
71%
Serial (Bad) Weddings
2,409 votes
8
— Great
70%
Thelma
1,926 votes
8
— Great
70%
Red Sparrow
14,708 votes
8
— Great
70%
Prefontaine
129 votes
8
— Great
70%
Legend
8,057 votes
8
— Great
69%
Pawn Sacrifice
1,896 votes
8
— Great
69%
The Dresser
143 votes
8
— Great
69%
Burn After Reading
7,118 votes
8
— Great
68%
Dirty Grandpa
12,234 votes
8
— Great
68%
The Grey War
25 votes
8
— Great
68%
Project Almanac
5,645 votes
8
— Great
67%
Halloween
8,552 votes
8
— Great
66%
Ted 2
12,432 votes
8
— Great
65%
The Program
1,065 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,922 votes
8
— Great
63%
Ultra
8 votes
8
— Great
50%
At Sitio San Roque
2 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup