Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Dimitris Tsiktsiris
1
Follower
0
Following
Thessaloniki, Central Macedonia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
74,672 votes
9
— Superb
85%
Parasite
35,024 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
45,550 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Oppenheimer
22,918 votes
9
— Superb
76%
Limitless
20,557 votes
7
— Good
76%
Memoirs of a Geisha
3,839 votes
9
— Superb
75%
Predestination
14,499 votes
7
— Good
74%
RED
13,745 votes
7
— Good
73%
Greyhound
8,654 votes
9
— Superb
73%
The Equalizer 3
9,136 votes
8
— Great
73%
The Outpost
3,141 votes
8
— Great
73%
Real Steel
13,149 votes
8
— Great
72%
The Menu
15,094 votes
6
— Fair
72%
Extraction 2
7,007 votes
8
— Great
72%
The Descent
6,137 votes
7
— Good
71%
Talk to Me
6,878 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,651 votes
7
— Good
70%
Jungle Cruise
13,273 votes
8
— Great
69%
Divergent
24,292 votes
4
— Poor
67%
M3GAN
8,772 votes
7
— Good
67%
Time Lapse
2,990 votes
6
— Fair
67%
Happy Death Day 2U
6,236 votes
6
— Fair
65%
Unhinged
5,013 votes
7
— Good
65%
Speak No Evil
1,732 votes
4
— Poor
65%
The Man from Toronto
4,071 votes
8
— Great
64%
The Last Voyage of the Demeter
4,144 votes
8
— Great
63%
Freelance
3,157 votes
7
— Good
62%
The Possession
2,127 votes
7
— Good
62%
The Dark and the Wicked
1,172 votes
7
— Good
62%
The Circle
11,496 votes
4
— Poor
62%
Cocaine Bear
6,543 votes
3
— Bad
61%
Outside the Wire
4,204 votes
8
— Great
61%
Butcher's Crossing
610 votes
5
— Meh
60%
Corner Office
667 votes
5
— Meh
59%
Sinister 2
3,433 votes
5
— Meh
58%
Meg 2: The Trench
6,625 votes
7
— Good
58%
Gold
1,285 votes
5
— Meh
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup