trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Corey
VIP
2
23
followers
New York, NY
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
80
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
83%
Won't You Be My Neighbor?
1,482 votes
7
— Good
82%
Rear Window
7,478 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,362 votes
7
— Good
82%
Top Gun: Maverick
25,073 votes
7
— Good
80%
Soul
17,700 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,220 votes
7
— Good
79%
God's Own Country
1,383 votes
7
— Good
78%
Avatar
60,057 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
16,975 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,426 votes
7
— Good
76%
Mulholland Drive
7,901 votes
7
— Good
76%
Onward
11,829 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,341 votes
7
— Good
75%
Encanto
14,329 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,419 votes
7
— Good
74%
Mysterious Skin
1,431 votes
7
— Good
74%
Nine to Five
942 votes
7
— Good
74%
Okja
6,490 votes
7
— Good
72%
The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover
815 votes
7
— Good
72%
Turning Red
10,027 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,463 votes
7
— Good
72%
A Beautiful Day in the Neighborhood
4,217 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,166 votes
7
— Good
71%
Ready or Not
10,248 votes
7
— Good
71%
Triangle
4,865 votes
7
— Good
71%
The Black Phone
8,825 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,481 votes
7
— Good
71%
Pearl
4,172 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,119 votes
7
— Good
70%
Black Christmas
1,243 votes
7
— Good
70%
Hellraiser
4,350 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
19,511 votes
7
— Good
70%
Boss Level
5,889 votes
7
— Good
69%
Barbie
19,280 votes
7
— Good
69%
The Platform
10,541 votes
7
— Good
69%
The Blob
1,376 votes
7
— Good
69%
Fresh
3,553 votes
7
— Good
69%
Candyman
2,956 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,795 votes
7
— Good
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,881 votes
7
— Good
69%
The Reluctant Dragon
275 votes
7
— Good
69%
It Chapter Two
15,479 votes
7
— Good
68%
The Lobster
10,263 votes
7
— Good
67%
The Final Girls
2,929 votes
7
— Good
67%
Totally Killer
2,581 votes
7
— Good
67%
The Karate Kid Part II
3,998 votes
7
— Good
67%
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
7,330 votes
7
— Good
66%
The Night Flier
344 votes
7
— Good
66%
Creep 2
1,437 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,166 votes
7
— Good
66%
Hustlers
6,812 votes
7
— Good
66%
Hocus Pocus 2
3,236 votes
7
— Good
66%
Anything for Jackson
571 votes
7
— Good
66%
Terrified
1,004 votes
7
— Good
66%
Cargo
2,927 votes
7
— Good
66%
Smile
7,018 votes
7
— Good
65%
Creep
2,459 votes
7
— Good
65%
The First Omen
2,336 votes
7
— Good
65%
Speak No Evil
1,606 votes
7
— Good
65%
The Taking of Deborah Logan
1,741 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup