trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ростік Кауфман
1
follower
Ukraine
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
41
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
60,691 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,250 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,250 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,071 votes
8
— Great
81%
Joker
46,864 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,236 votes
8
— Great
76%
Baby Driver
39,783 votes
8
— Great
76%
Ready Player One
36,495 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,348 votes
8
— Great
85%
Parasite
33,964 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,220 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,637 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,138 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,417 votes
8
— Great
83%
Green Book
19,148 votes
8
— Great
70%
Jumanji: The Next Level
18,372 votes
8
— Great
87%
The Godfather: Part II
17,945 votes
8
— Great
75%
Upgrade
15,233 votes
8
— Great
79%
The Game
11,101 votes
8
— Great
72%
Uncut Gems
10,614 votes
8
— Great
74%
Doctor Sleep
10,307 votes
8
— Great
74%
School of Rock
10,176 votes
8
— Great
66%
Borat Subsequent Moviefilm
7,337 votes
8
— Great
84%
It's a Wonderful Life
7,283 votes
8
— Great
73%
The Disaster Artist
7,033 votes
8
— Great
70%
Sorry to Bother You
4,780 votes
8
— Great
72%
Fyre
2,606 votes
8
— Great
81%
They Shall Not Grow Old
2,046 votes
8
— Great
73%
The Imposter
2,020 votes
8
— Great
66%
The Inbetweeners 2
1,930 votes
8
— Great
75%
Blindspotting
1,909 votes
8
— Great
75%
Jim & Andy: The Great Beyond
1,134 votes
8
— Great
73%
Girl in the Picture
962 votes
8
— Great
83%
Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom
840 votes
8
— Great
76%
The Thin Blue Line
675 votes
8
— Great
77%
Spielberg
551 votes
8
— Great
75%
Tell Me Who I Am
533 votes
8
— Great
70%
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage
415 votes
8
— Great
72%
It's All Gone Pete Tong
368 votes
8
— Great
76%
Gascoigne
145 votes
8
— Great
77%
Dream/Killer
130 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup