Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Uio
0
Followers
0
Following
Ljubljana, Ljubljana
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
Black Panther
47,181 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,197 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,599 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
36,644 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,909 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,001 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,752 votes
7
— Good
71%
World War Z
30,235 votes
7
— Good
74%
It
29,636 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,565 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,970 votes
7
— Good
85%
Saving Private Ryan
26,968 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
26,186 votes
7
— Good
75%
Despicable Me 2
26,029 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
26,010 votes
7
— Good
70%
Prometheus
25,478 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,135 votes
7
— Good
70%
Minions
24,862 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,972 votes
7
— Good
80%
The Big Lebowski
20,884 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
20,428 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
20,021 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,771 votes
7
— Good
64%
Eternals
19,584 votes
7
— Good
77%
Nightcrawler
19,268 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,775 votes
7
— Good
83%
Scarface
16,668 votes
7
— Good
66%
Cars 2
15,614 votes
7
— Good
68%
The Day After Tomorrow
15,146 votes
7
— Good
75%
Pitch Perfect
14,930 votes
7
— Good
73%
A Quiet Place Part II
14,769 votes
7
— Good
70%
Sonic the Hedgehog
14,387 votes
7
— Good
74%
Kung Fu Panda 2
13,154 votes
7
— Good
73%
Prey
13,129 votes
7
— Good
57%
Morbius
11,067 votes
7
— Good
72%
The Italian Job
10,610 votes
7
— Good
72%
Turning Red
10,314 votes
7
— Good
69%
Triangle of Sadness
6,102 votes
7
— Good
73%
The Bad Guys
5,031 votes
7
— Good
61%
Flubber
3,887 votes
7
— Good
70%
To Catch a Killer
3,458 votes
7
— Good
61%
Shotgun Wedding
2,879 votes
7
— Good
59%
Die Hart
1,250 votes
7
— Good
61%
Magic Mike's Last Dance
1,236 votes
7
— Good
66%
Mummies
840 votes
7
— Good
76%
The Day of the Jackal
771 votes
7
— Good
69%
Kaiji: The Ultimate Gambler
131 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch