trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Unai García
VIP
10
10
followers
Spain
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
235
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
83%
Prayers for Bobby
789 votes
7
— Good
81%
1917
24,643 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
48,910 votes
7
— Good
80%
Inside Out
43,061 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,021 votes
7
— Good
79%
Pride
2,260 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,038 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,665 votes
7
— Good
78%
Predator
13,789 votes
7
— Good
77%
Get Out
40,847 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
23,506 votes
7
— Good
77%
The Body
1,779 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
20,748 votes
7
— Good
76%
The Hangover
27,399 votes
7
— Good
76%
Raya and the Last Dragon
12,207 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,221 votes
7
— Good
75%
Source Code
16,746 votes
7
— Good
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,442 votes
7
— Good
75%
Halloween
8,914 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,123 votes
7
— Good
74%
127 Hours
10,762 votes
7
— Good
73%
Elemental
7,796 votes
7
— Good
73%
[REC]
5,978 votes
7
— Good
73%
Turning Red
9,915 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,687 votes
7
— Good
72%
Veronica Mars
3,534 votes
7
— Good
72%
Wonka
8,243 votes
7
— Good
72%
Hereditary
15,662 votes
7
— Good
72%
The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
2,045 votes
7
— Good
71%
The Forgotten Battle
1,294 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
36,909 votes
7
— Good
71%
The Kings of Summer
2,493 votes
7
— Good
71%
Talk to Me
6,313 votes
7
— Good
71%
Now You See Me 2
27,824 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,132 votes
7
— Good
71%
World War Z
29,524 votes
7
— Good
71%
Fear Street: 1978
4,082 votes
7
— Good
71%
The Lucky One
3,143 votes
7
— Good
70%
The Island
9,539 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,521 votes
7
— Good
70%
Raw
4,127 votes
7
— Good
70%
Jumanji: The Next Level
18,292 votes
7
— Good
70%
Violent Night
5,927 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
11,714 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,009 votes
7
— Good
70%
Ender's Game
14,904 votes
7
— Good
70%
Prometheus
24,269 votes
7
— Good
70%
Tigerland
726 votes
7
— Good
70%
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors
3,006 votes
7
— Good
70%
Fear Street: 1666
3,623 votes
7
— Good
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
19,904 votes
7
— Good
70%
Me, Myself and Mum
366 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,581 votes
7
— Good
70%
The Wedding Ringer
3,979 votes
7
— Good
69%
In the Heart of the Sea
8,215 votes
7
— Good
69%
Overboard
4,327 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,532 votes
7
— Good
69%
Life
21,817 votes
7
— Good
69%
Mike and Dave Need Wedding Dates
9,934 votes
7
— Good
69%
Maze Runner: The Death Cure
14,987 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup