trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
UncooL
0
followers
New Jersey
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
58
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
60,227 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
40,636 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Wind River
14,567 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ex Machina
30,340 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Surviving Compton: Dre, Suge and Michel'le
230 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Almost Christmas
2,468 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ghost House
10 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Baby Driver
39,391 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
45,980 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gone Baby Gone
6,386 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek Beyond
26,400 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Never Back Down: No Surrender
1,224 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Detroit
3,280 votes
10
— Totally Ninja!
74%
War for the Planet of the Apes
22,852 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Girls Trip
5,220 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Colossus: The Forbin Project
425 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Marlon Wayans: Woke-ish
161 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Brawl in Cell Block 99
4,686 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Practical Magic
2,697 votes
10
— Totally Ninja!
71%
All Eyez on Me
2,905 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Resident Evil
12,520 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Extortion
1,474 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fist Fight
9,354 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Off the Rails
16 votes
10
— Totally Ninja!
70%
'Til Death Do Us Part
144 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Happy Death Day
11,621 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Mayhem
2,325 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Message from the King
1,218 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Sleight
1,521 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Do-Over
5,048 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Gerald's Game
5,659 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Repo Men
4,094 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Resident Evil: Apocalypse
8,963 votes
10
— Totally Ninja!
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,277 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Inconceivable
1,476 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Last Witch Hunter
10,723 votes
10
— Totally Ninja!
66%
First Kill
2,749 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Lady Bloodfight
398 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Show
517 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Revenge of the Creature
203 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Misconduct
1,877 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Dark Shadows
8,964 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Motives 2
20 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Under the Bed
22 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Wish Upon
2,416 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Motives
39 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Scream Blacula Scream
99 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Ten: Murder Island
21 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Cult of Chucky
2,913 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The Darkness
2,516 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Ungodly Acts
8 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Tales of Halloween
947 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Blacula
250 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Boost
78 votes
10
— Totally Ninja!
58%
You Get Me
1,492 votes
10
— Totally Ninja!
56%
If Looks Could Kill
13 votes
10
— Totally Ninja!
55%
The Drowning
269 votes
10
— Totally Ninja!
42%
Married Men and Single Women
7 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup