trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
UncooL
0
followers
New Jersey
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
25
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Thor: Ragnarok
48,934 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,336 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,554 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
24,751 votes
7
— Good
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,478 votes
7
— Good
68%
Annihilation
21,035 votes
7
— Good
69%
London Has Fallen
17,531 votes
7
— Good
70%
Mechanic: Resurrection
13,749 votes
7
— Good
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,682 votes
7
— Good
69%
Daddy's Home
11,551 votes
7
— Good
70%
The Commuter
11,044 votes
7
— Good
76%
Collateral Beauty
10,044 votes
7
— Good
70%
Death Wish
8,234 votes
7
— Good
66%
Hardcore Henry
8,125 votes
7
— Good
68%
Midnight Special
6,552 votes
7
— Good
57%
Zoolander 2
6,098 votes
7
— Good
55%
Knock Knock
6,009 votes
7
— Good
69%
The Whole Truth
3,745 votes
7
— Good
73%
Barbershop: The Next Cut
3,391 votes
7
— Good
52%
Fifty Shades of Black
2,500 votes
7
— Good
73%
Kevin Hart: What Now?
2,106 votes
7
— Good
80%
Inequality for All
369 votes
7
— Good
61%
Jane Austen's Mafia!
333 votes
7
— Good
67%
David Cross: Making America Great Again
172 votes
7
— Good
71%
Cedric the Entertainer: Live from the Ville
102 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup