trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
UncooL
0
followers
New Jersey
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
188
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
88%
The Dark Knight
74,550 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,595 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,165 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Captain America: Civil War
55,843 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,421 votes
6
— Fair
65%
Suicide Squad
58,788 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,593 votes
6
— Fair
79%
Thor: Ragnarok
48,871 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,277 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
46,067 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
46,404 votes
5
— Meh
76%
Black Panther
46,273 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
40,968 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Passengers
42,129 votes
6
— Fair
76%
Baby Driver
39,708 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X-Men: Apocalypse
36,978 votes
9
— Superb
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,285 votes
6
— Fair
77%
Blade Runner 2049
31,885 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Kong: Skull Island
33,112 votes
8
— Great
82%
V for Vendetta
30,141 votes
9
— Superb
77%
The Accountant
30,871 votes
5
— Meh
77%
Ex Machina
30,629 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,256 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,409 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Now You See Me 2
27,873 votes
8
— Great
75%
Star Trek Beyond
26,505 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ghost in the Shell
26,540 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,858 votes
1
— Weak Sauce :(
72%
The Fate of the Furious
24,728 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,519 votes
3
— Bad
78%
Star Trek Into Darkness
23,308 votes
5
— Meh
74%
War for the Planet of the Apes
23,684 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Hitman's Bodyguard
23,522 votes
9
— Superb
67%
Alien: Covenant
24,644 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
The Mummy
25,247 votes
3
— Bad
71%
Central Intelligence
22,936 votes
8
— Great
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,334 votes
6
— Fair
64%
Independence Day: Resurgence
22,924 votes
2
— Terrible
72%
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
21,460 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,205 votes
5
— Meh
62%
Ghostbusters
22,421 votes
6
— Fair
68%
Annihilation
21,012 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,750 votes
2
— Terrible
71%
Atomic Blonde
18,427 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Transformers: The Last Knight
19,088 votes
2
— Terrible
70%
The Legend of Tarzan
17,894 votes
5
— Meh
72%
Don't Breathe
17,149 votes
2
— Terrible
69%
London Has Fallen
17,522 votes
7
— Good
69%
The Girl on the Train
16,871 votes
2
— Terrible
65%
The Dark Tower
16,638 votes
6
— Fair
77%
Wind River
14,656 votes
10
— Totally Ninja!
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,331 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,029 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Underworld: Blood Wars
13,801 votes
2
— Terrible
70%
Mechanic: Resurrection
13,737 votes
7
— Good
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,673 votes
7
— Good
64%
Pacific Rim: Uprising
13,853 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Resident Evil
12,618 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Fifty Shades Darker
13,197 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
Keeping Up with the Joneses
12,253 votes
2
— Terrible
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup