trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Undonejack
VIP
4
5
followers
Wales
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,071 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,958 votes
8
— Great
81%
Lost
32,660 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,324 votes
6
— Fair
91%
Chernobyl
25,956 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,963 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,918 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,656 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,200 votes
8
— Great
80%
Loki
15,606 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,706 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,571 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,166 votes
5
— Meh
86%
BoJack Horseman
10,155 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
9,533 votes
7
— Good
83%
Luther
7,652 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,523 votes
6
— Fair
73%
What If...?
6,126 votes
7
— Good
81%
Malcolm in the Middle
6,065 votes
7
— Good
81%
Peacemaker
5,368 votes
9
— Superb
80%
After Life
4,651 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,206 votes
9
— Superb
74%
Maniac
4,193 votes
8
— Great
79%
BEEF
3,983 votes
7
— Good
79%
Torchwood
3,942 votes
7
— Good
80%
Ash vs Evil Dead
3,856 votes
10
— Totally Ninja!
73%
I Am Not Okay with This
3,710 votes
7
— Good
81%
The Inbetweeners
3,288 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,798 votes
7
— Good
69%
Inventing Anna
1,929 votes
6
— Fair
72%
Chucky
1,300 votes
8
— Great
67%
The Boys Presents: Diabolical
1,282 votes
7
— Good
68%
Inside Man
1,200 votes
8
— Great
70%
Jeffrey Epstein: Filthy Rich
967 votes
6
— Fair
69%
The Tourist
907 votes
7
— Good
74%
Des
758 votes
8
— Great
71%
Thirteen
390 votes
6
— Fair
57%
Ju-On: Origins
343 votes
6
— Fair
73%
Back to Life
275 votes
7
— Good
67%
Roadkill
263 votes
6
— Fair
70%
Transformers: War for Cybertron: Siege
259 votes
7
— Good
68%
The Suspect
142 votes
8
— Great
57%
Doctor Who: Dreamland
51 votes
7
— Good
44%
Critters: A New Binge
44 votes
1
— Weak Sauce :(
48%
Onision: In Real Life
21 votes
2
— Terrible
55%
My Mum Tracy Beaker
17 votes
3
— Bad
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup