trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Username57
64
followers
Parnamirim-PE, Brazil
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
57
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Stranger Things
52,763 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,714 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,776 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,903 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,603 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,359 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,043 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,180 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,617 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,361 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,352 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
9,526 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,459 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,259 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,096 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,086 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,176 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,766 votes
9
— Superb
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,415 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,880 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,882 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,518 votes
9
— Superb
82%
Star Wars: Andor
6,281 votes
9
— Superb
79%
Merlin
6,101 votes
9
— Superb
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,170 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,125 votes
9
— Superb
84%
The Pacific
5,636 votes
9
— Superb
76%
Russian Doll
5,678 votes
9
— Superb
79%
Alice in Borderland
5,459 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Voyager
5,359 votes
9
— Superb
77%
The White Lotus
5,094 votes
9
— Superb
75%
Star Trek: Picard
5,039 votes
9
— Superb
75%
Shadow and Bone
4,818 votes
9
— Superb
88%
Over the Garden Wall
4,141 votes
9
— Superb
76%
Midnight Mass
4,214 votes
9
— Superb
71%
Shadowhunters
4,299 votes
9
— Superb
76%
The Haunting of Bly Manor
3,598 votes
9
— Superb
77%
Dead to Me
3,288 votes
9
— Superb
80%
9-1-1
3,088 votes
9
— Superb
76%
Yellowjackets
2,979 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,527 votes
9
— Superb
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,195 votes
9
— Superb
80%
Our Flag Means Death
1,938 votes
9
— Superb
78%
Star Trek: Lower Decks
1,952 votes
9
— Superb
71%
Percy Jackson and the Olympians
1,719 votes
9
— Superb
66%
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
1,748 votes
9
— Superb
66%
Avenue 5
1,711 votes
9
— Superb
79%
Abbott Elementary
1,472 votes
9
— Superb
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,194 votes
9
— Superb
80%
Steven Universe Future
853 votes
9
— Superb
77%
Voltron: Legendary Defender
834 votes
9
— Superb
75%
Video Game High School
833 votes
9
— Superb
76%
Scenes from a Marriage
705 votes
9
— Superb
78%
PEN15
633 votes
9
— Superb
75%
The Other Two
552 votes
9
— Superb
75%
Tales of the City
229 votes
9
— Superb
73%
Tales of the City
20 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup