trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vadc
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,754 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,583 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,594 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,262 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,236 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,613 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,610 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,234 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,328 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
11,941 votes
5
— Meh
85%
The Last of Us
13,620 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,955 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,753 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,789 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,141 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,681 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Crown
7,229 votes
7
— Good
82%
Dopesick
2,096 votes
8
— Great
81%
Slow Horses
2,972 votes
8
— Great
81%
Babylon Berlin
1,004 votes
7
— Good
81%
This Is Going to Hurt
682 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,370 votes
9
— Superb
80%
The Gentlemen
2,532 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,301 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,919 votes
7
— Good
76%
The Affair
2,151 votes
8
— Great
75%
ted
1,095 votes
8
— Great
75%
3 Body Problem
4,044 votes
7
— Good
74%
The Serpent
1,353 votes
8
— Great
74%
Our Boys
149 votes
8
— Great
72%
Ku'damm 56
62 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup