trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vechno7t
1
follower
Canada
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
505
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
89%
Game of Thrones
131,363 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,495 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,097 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,217 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,556 votes
7
— Good
85%
Friends
41,447 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,084 votes
7
— Good
81%
Lost
32,790 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,981 votes
6
— Fair
85%
House
29,993 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,511 votes
7
— Good
86%
The Office
27,460 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,735 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,150 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,886 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,520 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,141 votes
7
— Good
83%
Supernatural
24,943 votes
6
— Fair
82%
Homeland
24,474 votes
7
— Good
84%
The Boys
24,354 votes
8
— Great
84%
Suits
24,294 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,256 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,143 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,056 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,421 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,797 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,723 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,679 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,498 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,146 votes
7
— Good
84%
Community
20,289 votes
7
— Good
77%
The 100
20,130 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,093 votes
7
— Good
78%
Squid Game
19,755 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,617 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,519 votes
6
— Fair
84%
South Park
19,238 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,745 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,110 votes
8
— Great
80%
The Blacklist
17,815 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,609 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,287 votes
7
— Good
86%
Dark
17,096 votes
6
— Fair
85%
Sons of Anarchy
17,093 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,934 votes
6
— Fair
91%
Band of Brothers
16,567 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,297 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,288 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,130 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,797 votes
7
— Good
80%
Loki
15,750 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,543 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,480 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,476 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,218 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,218 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,125 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,097 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,916 votes
7
— Good
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup