trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Vey
3
followers
Chelmsford, Ontario
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Orange Is the New Black
22,947 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,659 votes
7
— Good
77%
The 100
20,074 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,678 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,049 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
9,755 votes
7
— Good
62%
Marvel's Iron Fist
8,788 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,477 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,163 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,894 votes
7
— Good
82%
Mare of Easttown
5,273 votes
7
— Good
71%
Manifest
4,497 votes
7
— Good
69%
Dracula
2,666 votes
7
— Good
76%
Pokémon
2,460 votes
7
— Good
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,450 votes
7
— Good
76%
Superman & Lois
2,205 votes
7
— Good
72%
Hunters
1,926 votes
7
— Good
64%
Sex/Life
903 votes
7
— Good
70%
Brand New Cherry Flavor
791 votes
7
— Good
75%
Spinning Out
687 votes
7
— Good
72%
Stan Lee's Lucky Man
606 votes
7
— Good
76%
Rocko's Modern Life
568 votes
7
— Good
75%
Mrs. America
568 votes
7
— Good
69%
Most Dangerous Game
514 votes
7
— Good
62%
The Watch
441 votes
7
— Good
79%
Are You Afraid of the Dark?
385 votes
7
— Good
52%
4400
367 votes
7
— Good
77%
The Tick
361 votes
7
— Good
72%
Big Shot
330 votes
7
— Good
71%
The Mighty Ducks: Game Changers
288 votes
7
— Good
64%
Soulmates
257 votes
7
— Good
69%
Almost Paradise
209 votes
7
— Good
63%
The Luminaries
206 votes
7
— Good
66%
Z: The Beginning of Everything
175 votes
7
— Good
78%
Homecoming
10 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup