trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Victoria
3
followers
North Korea
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
27
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Endgame
48,972 votes
7
— Good
70%
Venom
33,855 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,276 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,609 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
28,539 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,627 votes
7
— Good
75%
The Matrix Reloaded
26,302 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,869 votes
7
— Good
74%
The Jungle Book
22,217 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,534 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,638 votes
7
— Good
72%
Aladdin
19,092 votes
7
— Good
69%
Bird Box
18,823 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
16,682 votes
7
— Good
63%
Dark Phoenix
17,096 votes
7
— Good
73%
Ralph Breaks the Internet
15,729 votes
7
— Good
67%
Bright
14,693 votes
7
— Good
73%
The Croods
13,783 votes
7
— Good
76%
Onward
11,855 votes
7
— Good
65%
Gemini Man
12,215 votes
7
— Good
69%
I Am Mother
6,835 votes
7
— Good
69%
Dumbo
6,711 votes
7
— Good
75%
Christopher Robin
5,264 votes
7
— Good
73%
The Croods: A New Age
4,969 votes
7
— Good
76%
Abominable
4,739 votes
7
— Good
62%
Unicorn Store
1,293 votes
7
— Good
68%
Help for the Holidays
101 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup