trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
vicv21
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
128
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
108,698 votes
8
— Great
80%
Logan
60,744 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,876 votes
9
— Superb
81%
The Martian
51,746 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,114 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
46,386 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,523 votes
7
— Good
77%
Get Out
41,116 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,775 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,946 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,643 votes
8
— Great
77%
Home Alone
30,698 votes
8
— Great
72%
The Maze Runner
27,986 votes
8
— Great
82%
Die Hard
27,270 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,429 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Jungle Book
22,197 votes
8
— Great
74%
The Magnificent Seven
22,192 votes
8
— Great
73%
Trolls
20,501 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,451 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,100 votes
8
— Great
67%
Terminator Genisys
18,300 votes
6
— Fair
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,289 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 2
16,485 votes
7
— Good
64%
The Meg
16,249 votes
9
— Superb
79%
Spotlight
16,090 votes
7
— Good
78%
Me Before You
16,030 votes
9
— Superb
74%
The Intern
15,969 votes
6
— Fair
66%
Insurgent
15,858 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,625 votes
7
— Good
66%
Allegiant
14,936 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,884 votes
8
— Great
61%
The 5th Wave
14,315 votes
8
— Great
68%
Tomorrowland
14,302 votes
7
— Good
71%
The Invisible Man
14,216 votes
8
— Great
70%
Mechanic: Resurrection
13,764 votes
7
— Good
64%
Gods of Egypt
13,086 votes
8
— Great
70%
Focus
12,792 votes
8
— Great
66%
Skyscraper
12,276 votes
9
— Superb
65%
Gemini Man
12,205 votes
8
— Great
63%
Mortal Kombat
12,156 votes
8
— Great
62%
The Predator
11,991 votes
5
— Meh
69%
Daddy's Home
11,557 votes
9
— Superb
66%
The Flash
11,283 votes
8
— Great
72%
Uncut Gems
10,626 votes
8
— Great
69%
The Platform
10,544 votes
9
— Superb
70%
Angel Has Fallen
10,291 votes
8
— Great
71%
Everest
10,087 votes
8
— Great
65%
Hitman: Agent 47
8,981 votes
6
— Fair
66%
Rambo: Last Blood
8,717 votes
6
— Fair
75%
Southpaw
8,660 votes
7
— Good
64%
Fast X
8,357 votes
7
— Good
63%
Underwater
8,323 votes
7
— Good
66%
Transformers: Rise of the Beasts
7,969 votes
9
— Superb
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
7,842 votes
9
— Superb
72%
The Last Duel
7,797 votes
9
— Superb
76%
The Whale
7,752 votes
9
— Superb
65%
Get Hard
7,708 votes
7
— Good
65%
Scream
7,535 votes
7
— Good
66%
Predators
7,474 votes
5
— Meh
59%
65
7,433 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup