trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Stuart Donovan
2
followers
Liverpool, England
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
Captain America: Civil War
55,989 votes
9
— Superb
79%
Mad Max: Fury Road
46,484 votes
9
— Superb
79%
Dune
36,595 votes
9
— Superb
83%
The Prestige
29,310 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
28,722 votes
9
— Superb
77%
Skyfall
24,236 votes
9
— Superb
81%
Oppenheimer
21,398 votes
9
— Superb
79%
Casino Royale
21,332 votes
9
— Superb
79%
Shaun of the Dead
19,666 votes
9
— Superb
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,470 votes
9
— Superb
77%
Drive
19,663 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,870 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
17,416 votes
9
— Superb
74%
No Time to Die
18,074 votes
9
— Superb
80%
Fargo
14,650 votes
9
— Superb
74%
Batman
12,161 votes
9
— Superb
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,867 votes
9
— Superb
75%
Poor Things
8,859 votes
9
— Superb
75%
Jackie Brown
8,113 votes
9
— Superb
64%
Leave the World Behind
7,899 votes
9
— Superb
80%
The Blues Brothers
7,042 votes
9
— Superb
74%
The Banshees of Inisherin
7,010 votes
9
— Superb
70%
Saltburn
6,075 votes
9
— Superb
77%
The Holdovers
5,347 votes
9
— Superb
79%
Star Trek II: The Wrath of Khan
5,001 votes
9
— Superb
69%
Licorice Pizza
4,413 votes
9
— Superb
76%
High Fidelity
3,718 votes
9
— Superb
74%
The French Connection
2,353 votes
9
— Superb
72%
The Last Kingdom: Seven Kings Must Die
2,087 votes
9
— Superb
74%
Boiling Point
1,604 votes
9
— Superb
71%
American Splendor
722 votes
9
— Superb
74%
Family Guy Presents: Blue Harvest
305 votes
9
— Superb
69%
Kinds of Kindness
154 votes
9
— Superb
65%
Target
116 votes
9
— Superb
66%
Stray
71 votes
9
— Superb
73%
Kevin Bridges: The Overdue Catch-Up
52 votes
9
— Superb
75%
Noel Gallagher: Out of the Now
2 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup